Image
Text

Kontakt oss


Text

Espen Hagberg

Daglig leder og autorisert regnskapsfører

Telefon: 61 11 33 01
Mobil: 91 55 81 70
E-Mail: espen@lrs.no


Bakgrunn: Jobbet ved AS Land Regnskapssentral siden 1991.


Text

Berit Solbrekken

Regnskapsfører
Telefon: 61 11 33 19
Mobil: 90 15 64 95
E-Mail: berit@lrs.no


Bakgrunn: Jobbet 21 år i bank.
Jobbet ved AS Land Regnskapssentral siden 2001.


Text

Anne-Mette Bakken

Regnskapsfører
Telefon: 61 11 33 04
Mobil: 99 43 83 56
E-Mail: anne-mette@lrs.no


Bakgrunn: Jobbet ved AS Land Regnskapssentral siden januar 2012. Erfaring som økonomimedarbeider ved flere større bedrifter.


Text

Bente Bjørnerud

Regnskapsfører

Telefon: 61 11 33 15
Mobil: 45 66 69 97
E-Mail: bente@lrs.no


Bakgrunn: Jobbet som regnskapsmedarbeider i produksjonsbedrift i 15 år og som saksbehandler / regnskapskontrollør i Nordre Land kommune i 9 år. Jobbet ved AS Land Regnskapssentral siden 2009.


Text

Tove Hasli Vestrum

Autorisert regnskapsfører

Telefon: 61 11 33 02
Mobil: 97 67 78 11
E-Mail: tove@lrs.no


Bakgrunn: Jobbet som skatterevisor ved Oppland fylkesskattekontor i 10 år. Jobbet ved AS Land Regnskapssentral siden 1997.


Text

Lene Lillehaug

Regnskapsfører

Telefon: 61 11 33 00
Mobil: 92 80 12 39
E-mail: lene@lrs.no


Bakgrunn: Jobbet til sammen 15 år med butikk, kontor og regnskap i andre bedrifter. Jobbet ved AS Land Regnskapssentral siden 2010.


Text

Trond Tåje

Autorisert regnskapsfører

Telefon: 61 11 33 03
Mobil: 95 92 76 93
E-Mail: trond@lrs.no


Bakgrunn: Jobbet som regnskapskontrollør ved Nordre Land kommune i 8 år. Jobbet ved AS Land Regnskapssentral siden 1999, samt 3 år tidligere.


Text

Laila Nerødegård

Autorisert regnskapsfører

Telefon: 61 11 33 07
Mobil: 92 84 64 48
E-Mail: laila@lrs.no


Bakgrunn: Jobbet ved AS Land Regnskapssentral siden 1980.


Text

Torunn Bratland

Autorisert regnskapsfører

Telefon 61 11 33 05
Mobil: 97 51 03 17
E-Mail: torunn@lrs.no


Bakgrunn: Jobbet som konsulent ved Oslo Kommunerevisjon og revisjonsmedarbeider ved Samarbeidende Revisorer AS i 7 år samt økonomikonsulent i en større produksjonsbedrift i 10 år. Jobbet ved AS Land Regnskapssentral siden 2009.


Text

Svitlana Shchava

Regnskapsfører

Telefon: 61 11 33 08
Mobil: 41 85 28 26
E-Mail: svitlana@lrs.no


Bakgrunn: Tidligere jobbet som lærer og kontor-
medarbeider. Jobbet ved AS Land Regnskapssentral siden 2011.


Text

Ane Tåje

Regnskapsfører

Telefon: 61 11 33 06
Mobil: 91 35 50 79
E-mail: ane@lrs.no


Bakgrunn: Vært ekstrahjelp og student siden 2015, ansatt fom 2018.

Image
Text

Kontakt oss

Form2
Fullt navn
This field is required
Epost
This field is required
Melding
This field is required
Send
Text

 

 

 

 

 

Text
AS Land Regnskapssentral
Parkgt. 6
2870 Dokka
Image
Image
Text
Telefon: 61 11 33 00
Telefax: 61 11 33 10
 
Image
Build your own website
Ⓒ Alle rettigheter forbeholdt
Privacy Policy
Din personlige integritet er viktig for oss. Vi bruker hovedsakelig cookies for statistikk og for å forbedre brukeropplevelsen.
Jeg aksepterer
Mer informasjon