Kontakt oss

Espen Hagberg

Daglig leder og autorisert regnskapsfører

Telefon: 61 11 33 01
Mobil: 915 58 170
E-Mail: espen@lrs.no

Bakgrunn: Jobbet ved AS Land Regnskapssentral siden 1991.

Berit Solbrekken

Regnskapsfører
Telefon: 61 11 33 19
Mobil: 901 56 495
E-Mail: berit@lrs.no

Bakgrunn: Jobbet 21 år i bank.
Jobbet ved AS Land Regnskapssentral siden 2001.

Anne-Mette Bakken

Regnskapsfører
Telefon: 61 11 33 04
Mobil: 994 38 356
E-Mail: anne-mette@lrs.no

Bakgrunn: Jobbet ved AS Land Regnskapssentral siden januar 2012. Erfaring som økonomimedarbeider ved flere større bedrifter.

Bente Bjørnerud

Regnskapsfører

Telefon: 61 11 33 15
Mobil: 456 66 997
E-Mail: bente@lrs.no

Bakgrunn: Jobbet som regnskapsmedarbeider i produksjonsbedrift i 15 år og som saksbehandler / regnskapskontrollør i Nordre Land kommune i 9 år. Jobbet ved AS Land Regnskapssentral siden 2009.

Tove Hasli Vestrum

Autorisert regnskapsfører

Telefon: 61 11 33 02
Mobil: 976 77 811
E-Mail: tove@lrs.no

Bakgrunn: Jobbet som skatterevisor ved Oppland fylkesskattekontor i 10 år. Jobbet ved AS Land Regnskapssentral siden 1997.

Lene Lillehaug

Regnskapsfører

Telefon: 61 11 33 00
Mobil: 928 01 239
E-mail: lene@lrs.no

Bakgrunn: Jobbet til sammen 15 år med butikk, kontor og regnskap i andre bedrifter. Jobbet ved AS Land Regnskapssentral siden 2010.

Trond Tåje

Autorisert regnskapsfører

Telefon: 61 11 33 03
Mobil: 959 27 693
E-Mail: trond@lrs.no

Bakgrunn: Jobbet som regnskapskontrollør ved Nordre Land kommune i 8 år. Jobbet ved AS Land Regnskapssentral siden 1999, samt 3 år tidligere.

Laila Nerødegård

Autorisert regnskapsfører

Telefon: 61 11 33 07
Mobil: 928 46 448
E-Mail: laila@lrs.no

Bakgrunn: Jobbet ved AS Land Regnskapssentral siden 1980.

Torunn Bratland

Autorisert regnskapsfører

Telefon 61 11 33 05
Mobil: 975 10 317
E-Mail: torunn@lrs.no

Bakgrunn: Jobbet som konsulent ved Oslo Kommunerevisjon og revisjonsmedarbeider ved Samarbeidende Revisorer AS i 7 år samt økonomikonsulent i en større produksjonsbedrift i 10 år. Jobbet ved AS Land Regnskapssentral siden 2009.

Svitlana Shchava

Regnskapsfører

Telefon: 61 11 33 08
Mobil: 418 52 826
E-Mail: svitlana@lrs.no

Bakgrunn: Tidligere jobbet som lærer og kontor-
medarbeider. Jobbet ved AS Land Regnskapssentral siden 2011.

Ane Tåje

Regnskapsfører

Telefon: 61 11 33 06
Mobil: 913 55 079
E-mail: ane@lrs.no

Bakgrunn: Vært ekstrahjelp og student siden 2015, ansatt fom 2018.

Kontakt oss